Tarsus Doğa Parkı’na Yakışır Doğayla Bütünleşik ‘Doğa Kafe’


Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Tarsus Doğa Parkı içerisinde bir süredir yapımını sürdürdüğü Doğa Kafe tamamlanarak hizmete açıldı. 

Doğayla bütünleşik bir ortam içerisinde misafirlerini ağırlayan Doğa Kafe farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Tarsus Doğa Parkı’nda hayvanları ziyaret eden ziyaretçiler, ardından Doğa Kafe’de dinlenip vakit geçirebiliyor.

Haftanın 6 günü hizmet veriyor

Tarsus Doğa Parkı’na gelen ziyaretçilerin yaz-kış soluklanabileceği, oturup dinlenebileceği ve yemek yiyebileceği bir ortam sunan Doğa Kafe, Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü hizmet veriyor. 09.00-17.00 saatleri arasında açık olan Kafe, yetişkinlerin ve çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri nezih bir ortam sunuyor. Güler yüzlü çalışanları ile Tarsus Doğa Parkı’na renk katan Kafe, Park’a gelen tüm ziyaretçileri bekliyor.

Demirtaş: “Haftanın 6 günü hizmet veriyoruz”

Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Denizkızı Turizm A.Ş.’de Gıda Mühendisi olarak görev yapan Çağrı Demirtaş, “Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş. olarak Tarsus’ta, Doğa Park’ta hâlihazırda var olan aile ortamına bu güzel manzarayı dâhil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Burada serinletici limonatadan, misafirlerimizin ve çocukların keyifle tüketecekleri hamburgerlere, pizzalara kadar lezzetli menülerimizle Pazartesi günleri hariç, haftanın 6 günü saat 09.00 ile 17.00 arasında hizmet veriyoruz. Tüm halkımızı bekliyoruz” dedi. 

 

0 Yorumlar

Yorum Gönder