Tarsus İdman Yurdu’nda Teknik Direktör sorunu çözüldü


 TARSUS-HABER- Tarsus İdman Yurdu’nda Teknik Direktörlük görevine İbrahim İnan getirildi.

Başkan Cem Kavalcı ‘’Anlaşmanın takımımız ve hocamız adına hayırlı olmasını diliyoruz. Anlaşma sonrasında hocamız ile Yönetim Kurulu’muz kurulacak futbolcu ekibi için durum değerlendirmesi yaparak fikir alışverişinde bulunmuştur. Güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen takımımız bu konuda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Kıymetli hocamız İbrahim İNAN, “25 yıldır Tarsus İdman Yurdu takımımızda yetenekli futbolcularımızı kazanmak anlamında yetersiz kalınmıştır. Gençlerimizi doğru değerlendiremedik. Bu sezon önceliğimiz iyi bir ekip kurarak başarıya emin adımlarla gitmek olacaktır. Tarsus İdman Yurdu taraftarları yanımızda oldukça başaramayacağımız hiçbir şey olmayacaktır. “VEFA” örneği gösterecek bir ekiple “FEDA” edilecek zamanlarla başarı kaçınılmaz olacaktır.” yorumunda bulundu.

İbrahim İNAN Kimdir?

06.06.1976 doğumlu olan İbrahim İNAN eski profesyonel futbolcu olup geçmişte Ordu takımının da kaptanlığını yapmıştır. Yaklaşık olarak 20 yıldır hocalık görevi yapan hocamız çalıştığı birçok yaş grubunda da şampiyonluk yaşamıştır. Gençlerle çalışma konusunda da başarılı olan ve gençleri tercih eden İbrahim İNAN hocamız idman kültürünü iyi bilen ve akademik anlamda da çalışmalarını hala sürdürmektedir. Şu anda UEFA-A diploması bulunan hocamız yeni dönemde de Tarsus İdman Yurdu’muz ile birlikte çalışmalarına devam edecektir.’’

 

0 Yorumlar

Yorum Gönder