Başkan Bozdoğan, Asfalt Çalışmalarıyla Vatandaşların Takdirini Topluyor

Başkan Bozdoğan, Asfalt Çalışmalarıyla Vatandaşların Takdirini Topluyor

Kırsal mahallelerin ardından merkez mahallelerde de sıcak ve sathi asfalt işlemlerini programlar dâhilinde sürdüren Tarsus Belediyesi, mahallelerde konforlu ve güvenli ulaşım için çalışmalarına devam ediyor. 

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, son olarak gelen talep üzerine Kırklarsırtı Mahallesi’ne bin 200 ton sıcak asfalt çalışması yaparak vatandaşın takdirini topladı.

 

Tarsus Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Tarsuslulara daha rahat ve konforlu yollar kazandırmak amacıyla, Kırklarsırtı Mahallesi 2657. Sokak’ta ekipler tarafından asfalt çalışması sürdürülüyor. Eş zamanlı olarak kentin çeşitli noktalarından asfalt çalışmalarına devam eden Tarsus Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler üzerine anında müdahale ederek kentin çehresini yeniliyor.  

Yapılan bu asfalt çalışmasıyla hem mahalle halkı rahatlıyor, hem de araç sürücülerinin konforlu bir şekilde seyahat etmesi sağlanıyor. 650 metrelik yola sıcak asfalt çalışmaları yapılarak vatandaşların mağduriyetleri gideriliyor. Yapılan bu çalışma ile toplamda bin 200 ton sıcak asfalt kullanılarak Tarsus’a daha iyi bir ulaşım deneyimi yaşaması sağlandı.

 

“KENTİMİZİN KONFORLU YOLLARA KAVUŞMASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan yapılan asfalt çalışmaları hakkında  “Vatandaşlarımızın talepleri dikkate alarak kentimizin konforlu yollara kavuşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarsus’un çehresini yenileyerek yeni yollar kazandırıyoruz.” ifadelerini kullandı.0 Yorumlar

Yorum Gönder