Seçer, 14 Mayıs’tan sonra bu pahalılığın sona ereceğini kaydetti


 Halkın arasında olmaya devam eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Yeni Mahalle semt pazarını gezdi.Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Emre Yılmaz ile birlikte semt pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Başkan Seçer, vatandaşlarla pahalılık hakkında gerçekleştirdiği sohbetlerde de14 Mayıs’tan sonra bunların sona ereceğini vurguladı.


Pazar yerinde yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Seçer, vatandaşlara ‘İyi Alışverişler’, esnafa da ‘Bereketli İşler’temennisinde bulundu.Pazar esnafı ile tek tek sohbet eden ve tezgâhları gezen Başkan Seçer, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları da dinleyip, bürokratlarına not aldırdı. Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Seçer, Mersin’e hak ettiği hizmetleri yapmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydetti.

 

Pazarda vatandaşlarla özellikle pahalılık hakkında sohbet eden Başkan Seçer, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'ye destek isteyerek, bu pahalılığı 14 Mayıs'tan sonra sona erdireceklerini vurguladı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder