Varal, Ramazan Bayramını kutladı


 

TARSUS-HABER- (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Varal, "Tüm ülkemizi yasa boğan depremler nedeniyle bu yıl bayramlarımızı buruk karşılıyoruz" dedi.

 

Bayramların bir yandan umutları yeşertip dargınlıkları ve kırgınlıkları unuttururken bir yandan da birlik, dayanışma ve paylaşmanın günleri olduğunu ifade eden Başkan Ozan Varal, “Bayramların özünde dayanışmak, paylaşmak ve kucaklaşmak vardır. Bu bayramda da dayanışmamızı güçlendirmeliyiz. Hem Ramazan Bayramı’nı, hem de Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yarınımız olan çocuklarımıza armağan ettiği ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin kuruluşunun yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama heyecanını yaşıyoruz. Fakat buruk bir heyecan içindeyiz. Binlerce yurttaşımız bayramları çadırlarda ve konteynırlarda karşılıyor. Acımız büyük ancak umut dolu, huzur dolu yarınların çok yakın olduğunu biliyoruz.

Tarsus’umuzda Ramazan Bayramı boyunca milletvekilleri adaylarımızla birlikte mahalle mahalle, sokak sokak gezip halkımızla birlikte olacağız" şeklinde konuştu.

 

Yoksulluk ve işsizlik olmadığında, emek değer bulduğunda gerçek bayramların yaşanacağını belirten Ozan Varal, “Ramazan ayı boyunca Belediyelerimiz aracılığıyla, ihtiyaç sahibi her vatandaşımıza uzattığımız el, iktidarımızda yapacaklarımızın en büyük teminatıdır.

 

Türkiye'de gerçek anlamda bir bayram yaşanması için, büyük bir değişime ve işinin ehli insanların görev başına gelmesine ihtiyaç var.

 

Haksızlıklar son bulduğunda bayramlar gelecek!

Evladına bayramda ne alacağını düşünmeyen anne baba güldüğünde bayram gelecek!

Emekli yurttaşımız bayram ikramiyesini asgari ücret düzeyinde aldığında bayramlar gelecek!

Genç arkadaşlarımız gelecek kaygısı yaşamadığında bayramlar gelecek!

Esnaf, çiftçi, emekli, genç, kadın hakkını aldığında, 7’den 70’e tüm yurttaşlarımızın yüzü güldüğünde gerçek manada bayramlar gelecek!

 

Ramazan Bayramımızın, dayanışma duygularımızı artırmasını, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel günler getirmesini diliyorum” dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder