Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mersin'e geliyor

 

MERSİN-HABER- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, 27.04.2023 tarihi Perşembe günü bir dizi temaslarda bulunmak üzere İlimizi ziyaret  edecek.

Bu nedenle Valilik bir açıklama yaparak “ziyaret programını takip etmek isteyen basın mensuplarımızın görevlerini kolaylıkla yapabilmelerini sağlamak amacıyla Basın Tanıtım Kartı düzenlenecektir.

 Bu nedenle; söz konusu programı izlemek üzere Valiliğimize bildirilecek isimlerin; Valiliğimiz tarafından verilen Valilik Basın Giriş Kartı   ya da Basın Kartı sahibi muhabirlerden seçilmesi ve görevlendirilen muhabirlerin isimlerinin ; Valilik Basın  Giriş Kartı ya da  Basın Kartı Fotokopisi, Nüfus Cüzdan fotokopisi ve 1 adet  vesikalık fotoğrafın (dijital ortamda) kurum kaşeli ve imzalı üst yazı ile birlikte en geç 25 Nisan 2023 Salı 15:00’a kadar ilbasin33@gmail.com e-posta adresine dijital ortamda bildirilmesi gerekmektedir.

 

Ayrıca; bağlı bulunduğu yayın kuruluşundan olup, Mersin dışından gelerek programı takip etmek isteyen basın mensuplarının Basın Kartı mevcut ise Basın Kartının fotokopisini, değilse Nüfus Cüzdan fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf göndermeleri gerekmektedir.

 

Söz konusu kartı olmayan basın mensuplarının Cumhurbaşkanımızın programına alınmayacağının bilinmesi, görevli muhabirlerin programı takip esnasında belirtilen kartları yakalarına takmaları ve Valiliğimiz tarafından düzenlenerek verilen basın kartlarının program bitimini takiben aynı gün içerisinde Valiliğimize teslim etmeleri gerekmektedir.” dedi.


0 Yorumlar

Yorum Gönder