![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZxXuIfLnj6wEs1yi6rq5y_SYcSMhFD981IoM3wTS1AkHxHMM95x-KN0nvn4YIVKBGYVGFeuc--snFPYJjCCB1P_juqU0Vqj8gqftNnJHuDRkWKESpUDcpKDZZ-Yqmw9k_Ahqf-wdrolvBAI6VZP_bnTO_atlw2fur8KWPVVxwz0wgf31ZY_P1VBJOOA/w640-h428/IMG-20230315-WA0015.jpg)
TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus idmanyurdu, 24. Haftasında konuk ettiği Arnavutköy Belediyesi'ne de farklı mağlup oldu:1-9
Tarsus Şehir Stadyumu’nda az sayı da taraftarların takip ettiği Arnavutköy Belediyesi karşısında ilk yarıyı 5-1 mağlup kapatan Sarı lacivertli temsilcimiz, ikinci yarıda da konuk takım farkı açtı. Temsilcimiz 90 dakika sonunda Arnavutköy Belediyesi'ne 9-1 mağlup oldu.
Tarsus idman yurdu'nun tek golünü ise Mohammed Lıth Alzın kaydetti.
0 Yorumlar