Tarsus TSO ve Tarsus TB ‘den “Gün Birlik Olma Günü”

Tarsus TSO ve Tarsus TB ‘den “Gün Birlik Olma Günü”
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarsus Ticaret Borsası da üyeleri ve Tarsuslularla birlikte depremden etkilenenlere yardım elini uzattı.

Gıda ürünleri başta olmak üzere içme suyu, giysi, çocuk bezi ve farklı ürün gruplarından oluşan yardım malzemeleri tıra yüklenerek TOBB koordinasyonundaki deprem bölgesine doğru yola çıktı.

 YARALAR HEP BİRLİKTE SARILACAK, GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

 TOBB, tüm illerdeki Oda ve Borsaları ile AFAD koordinasyonunda, depremden etkilenen İL’ler için harekete geçti. Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yardımlar gönderilmeye başlanırken Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarsus Ticaret Borsası, üyeleri ve Tarsuslular depremden mağdur olan vatandaşların acısına ortak oldu.

Gıda başta olmak üzere çeşitli sayıda üründen oluşan yardım malzemeleri depremden etkilenenlere ulaştırılmak üzere tıra yüklendi.

Yardım malzemelerini taşıyan tırı uğurlayan Tarsus TSO Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak ve Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Seçer. ‘’Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Tarsus TSO ve Tarsus TB  olarak, felaketin yaralarını sarmak için üyelerimiz ve halkımızın desteği ile hazırlanan yardım aracımız deprem bölgesine doğru yola çıktı. Zor günleri hep birlikte aşacak, bu büyük afetin yaralarını hep beraber saracağız. Gün birlik olma günü.’’ Mesajını vererek tüm milletimize başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler..

0 Yorumlar

Yorum Gönder