Hedef: Tarsus’un marka değerini artırmak

Hedef: Tarsus’un marka değerini artırmak

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Tarsus Müze Müdürü Doğukan Bekir Alper ile Çukurova Çağdaş Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı yöneticilerini konuk etti. Ziyaretlerde tarih, kültür, sanat ve turizm üzerine yapılacak çalışmalar istişare edildi.

 Tarsus Müze Müdürü Doğukan Bekir Alper, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret ederek, kültür, sanat ve turizm konularında birlikte yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Çukurova Çağdaş Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı yöneticileri de Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Tarih, kültür ve sanat üzerine sohbet eden konuklar, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’ın yeni dönemini kutlayarak yeni projelerini paylaştı.

Tarsus TSO Başkanı Koçak, ziyaretleri için teşekkürlerini ileterek, yeni dönemde de Tarsus’un tanıtımına katkı koymaya devam edeceklerini belirterek, ‘’Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizim hedeflerimizden biri de kentimizin etkin şekilde tanıtımını yaparak çekim merkezi haline gelmesini sağlamak, turizmine katkı koymak ve tarihine, kültürüne ve tüm değerlerine sahip çıkarak marka gücünü artırmak. 

Tarsus dokusuyla kadim bir şehir. Bu dönemde de Tarsus’u sadece ekonomi alanında değil tarih, kültür ve sosyal olarak da öne çıkaracak her projeyi desteklemeye hazırız.’’dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder