Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulundan Kamuoyuna


 TARSUS-HABER- - Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak İnegölün şike açıklamasına cevap verdi.

Açıklama şöyle: ‘’18 Aralık 2022 tarihinde sahamızda oynadığımız İnegölspor 2. Lig Beyaz Grup Müsabakası 1-1 sonuçlanmış olup istediğimiz galibiyeti alamamış ve ilk yarıyı bu şekilde tamamlamış olduk. Yeni oluşum içerisinde göreve geldiğimiz Yönetim Kurulu görevimizde Sezonun İkinci Yarısında Şanlı Tarsus İdman Yurdu’muzu layık olduğu yere taşıyacağız. İnegölspor takımının yapmış olduğu kamuoyu bildirisinde “Tarsus İdman Yurdu müsabakası öncesinde iki futbolcuları ile ilgili şike iddiaları gündeme gelmiş ve akabinde İnegölspor Yönetim Kurulu bu iki sporcu ile yollarını ayırmıştır. İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğunu belirtmiştir.”

Yukarıda bahsi geçen konu ile ilgili halkımız arasında Tarsus İdman Yurdu’muzun adının şikeye karıştığı konuşulmakta olup 100 yıllık şanlı tarihi olan Tarsus İdman Yurdu takımımızın bu tip olaylarla ilgisi olmayıp İnegölspor takımının yapmış olduğu kamuoyu bildirisinde Tarsus İdman Yurdu müsabakası öncesinde olayların olduğu belirtilmekle birlikte şanlı Tarsus İdman Yurdu takımımızın bu olayla ilgili hiçbir ilgisinin olmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız, saygılarımızla.

                                                         TARSUS İDMAN YURDU 

                                                 SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

0 Yorumlar

Yorum Gönder