BAŞKAN YILMAZ, MEVLİD KANDİLİ'Nİ KUTLADIToroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Mevlid Kandili'nin tüm İslam alemine sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Yılmaz; "Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Efendimiz Hz. Muhammed'in (SAV) doğum yıl dönümü olan bu mübarek geceyi karşılamanın ve idrak edecek olmanın mutluluğu içerisindeyiz" dedi.

 

Kandillerin; sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en özel zaman dilimlerinden biri olduğunu kaydeden Başkan Yılmaz; "Mevlid Kandili, Peygamber Efendimizin (SAV) insanlığa bıraktığı mirası anlamak için önemli bir fırsattır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek günlerde birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeli, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olmalıyız. Ve bu güzel gecenin önemini iyi değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle; bu mübarek gecede yapılacak duaların kabul olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimin ve İslam aleminin kandilini kutluyorum" diye konuştu.

0 Yorumlar

Yorum Gönder