TİY YÖNETİMİ "DÜZCESPOR MAÇINDA 7'DEN 70'E HERKESİ DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUZ"TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus  İdman Yurdu  Yönetim  Kurulu, haftalık Toplantısını yaptı.


 Teknik Direktör   Serdar Bozkurt ile  birlikte Anagold 24Erzincanspor  maçını değerlendirdiklerini kaydeden  Sarı lacivertli  yönetimin  "Pazar günü  sahamızda  oynayacağımız  Düzcespor  maçına 7'den 7'0e, Kadınıyla erkeğiyle, çocuğuyla yetişkiniyle    herkesi destek  vermeye  davet ediyoruz"  diyerek maça davet etti.


Tarsus İdman Yurdu  Yönetim Kurulu  haftalık  Toplantısının ardından açıkla yaptı. Yapılan açıklama şöyle:


"Tarsus İdman Yurdu’muzun oynamış olduğu şanssız bir gol ile galibiyeti kaçırdığı Erzincanspor maçının değerlendirmesini Teknik Direktörümüz Serdar Bozkurt ile gerçekleştirdik. Bizim Tarsus İdman Yurdu Yönetim Kurulu olarak hocamıza, teknik kadromuza ve aslan yürekli futbolcularımıza güvenimiz sonsuzdur. 100. Yılımızda yürekten ve kalpten şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz. Pazar günü saat 20:00’de Şehir Stadı’nda oynayacağımız Düzcespor maçında siz kıymetli taraftarlarımızı takımımızın yanında olması için tribünlere bekliyoruz. Kadınıyla erkeğiyle, çocuğuyla yetişkiniyle herkesin tek yürek olup takımımıza destek vereceğine de inanıyoruz. Tüm halkımızı bu şampiyonluğa giden yolda yanımızda görmeyi arzu ediyoruz. "

0 Yorumlar

Yorum Gönder