TADER, DK KÖKSALLAR OTOBÜS FİRMASI İLE BİLET İNDİRİM ANLAŞMASI YAPTI


TADER Üniversite Öğrencileri ve Ailelerine destek vermeye devam ediyor.

TADER, DK KöksallarTurizm Otobüs Firması ile özel indirim protokolü imzaladı.İmzalanan protokol gereği TADERüyelerinin, Üniversite öğrencilerininve birlikte seyahat edecek olan birinci derece yakınlarının Bilet ücretlerinden%20indirimli faydalanmalarını sağladı.

Ayrıca, öğrencilerimizle ilgili olarak ailelerin göndermek istediği okul evrakları ile öğrencilerin ihtiyaçlarını içeren bir koli ile sınırlı kargolardan ücret alınmayacak.

Yapılan anlaşmaya göre, bu hizmetlerden DK KÖKSALLAR Turizm Otobüs FirmasınınTARSUS’tan sefer yaptığı ANKARA, İSTANBUL,NİĞDE, ESKİŞEHİR,BURSA, BALIKESİR, BANDIRMA ve BİGAyönlerine gidecek ve bu il ve ilçelerden tekrar TARSUS’ a gelecek olan üyeler, öğrenciler ve yakınları faydalanacaktır.

TADER Genel Başkanı Semih Özsu ileDK Köksallar Otobüs Firma yetkilileri Hakan Şenyurt ve Mesut Şenyurt arasında yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma gerçekleşti.TADER Başkanı Semih Özsu, yönetimkurulu üyeleri Hakan Dülkar, M. Ali Özışık ile birlikte firma yetkilisi Mesut Şenyurt’ la bir araya gelerek indirim konusundaki protokolü imzaladı.

Başkan Semih Özsu;“Özellikle öğrencilerimiz, yakınları ve üyelerimize seyahatlerinde katkı sağlamak için yaptığımız bu anlaşma için firma yetkililerine teşekkürlerimizi iletiyor, hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Her zaman öğrencilerimiz ve Tarsuslu hemşehrilerimiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.Firma yetkilisiMesut Şentürk ise TADER ile anlaşma imzalamaktan, Tarsuslulara hizmet etmekten ve öğrencilerimize destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

0 Yorumlar

Yorum Gönder