MÜFTÜ KONDİ’YE UĞURLAMA


 MERSİN HABER-  Mersin Müftüsü olarak görev yapan Dr. Şaban KONDİ’nin 3 Haziran 2022 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürü olarak atanması münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde Vali Ali Hamza PEHLİVAN’ın teşrifleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Adem KOCA ve il protokolünün katılımlarıyla Mersin Suphi Ören Öğretmenevi’nde uğurlama programı gerçekleştirildi.

Vali Ali Hamza PEHLİVAN, Mersin Milletvekili Hacı ÖZKAN ve İL Milli Eğitim Müdürü  Adem KOCA’nın konuşmalarını gerçekleştirdikleri ve  Dr. Şaban KONDİ’ye yeni görevlerinde başarılarının devamı, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve esenlik temennilerinin ifade edildiği törende duygusal anlar yaşandı.

Mersin’de görev yaptığı süre boyunca çok mutlu olduğunu ve kadim dostlar edindiğini ifade eden Sayın Şaban KONDİ, bu programdan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek başta İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere programda emeği geçen herkese şahsı ve ailesi adına en kalbi duygularla teşekkür ettiğini ifade etti.

0 Yorumlar

Yorum Gönder