Vali Pehlivan, Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini verdi


 MERSİN HABER- Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Wushu Sanda Şampiyonası’nda derece elde eden sporculara ödüllerini takdim etti.


Müsabakaların düzenlendiği Edip Buran Spor Salonu'nda, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile yetkililer tarafından karşılanan Vali Pehlivan, müsabakalar öncesinde sporcularla bir araya gelerek, başarılar diledi. Müsabakaları bir süre takip eden Vali Ali Hamza Pehlivan, karşılaşmaların ardından sporcularla bir araya gelerek, tebrik etti. Vali Ali Hamza Pehlivan, gençlerimize devlet ve millet olarak her zaman güvendiklerini söyleyerek sporcuların elde ettikleri başarıyla örnek olduklarını belirtti. Dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını takdim ederek hatıra fotoğrafı çektiren Vali Ali Hamza Pehlivan, başarılarının artarak devamını diledi.

 

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....