ŞEHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ MUSASAYAN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE DUALARLA ANILDITARSUS HABER- Irak'ın kuzeyindeki Derecik Mevkii'nde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Musa Sayan ölüm yıldönümünde Tarsus Şehitliği'nde düzenlenen törende dualarla anıldı.

'Anma Töreni'ne Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu nezdinde Tarsus Protokolü, Şehit Piyade Uzman Çavuş Musa Sayan'ın eşi Seher Sayan, ailesi ve yakınları ile birlikte davetliler katıldı.

Tarsus Şehitliği'ndeki 'Anma Töreni'nde Tarsus Müftülüğü Engelliler Koordinatörü Abdulvahit Karabacak'ın ve Eski Camii Müezzin Kayyımı Mümin Bilecan'ın okuduğu Kur'an Tilaveti ile birlikte Tarsus Müftüsü Ali Can'ın ettiği dua vatanın bölünmez bütünlüğü için serden geçen şehitlerimize karşı minnet ve vefa duygusunu harekete geçirdi.

Şehitlerin maneviyatında huzurlu bir atmosferde geçen Şehit Piyade Uzman Çavuş Musa Sayan'ı 'Anma Töreni' hazırlanan ikramların sunumu ile son buldu. 
Haber: EMİNE KUREN

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....