TARSUS U - 60 TAKIMINDAN AHDE VEFA


TARSUS HABER- Tarsus’ta geçtiğimiz yıllarda kurulan U 60 Atletizm takımı  ahde vefa örneği sergiledi.

Hüseyin Aydın ‘’Tarsusun değerli u60 Sabah sporcuları Derneğimizde Tarsus İdman Yurdu başkanlığı görevi için bizleri.ziyaret edip Hayırlı olsun dileklerinde bulundular kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz’’ dedi.

Aydın,  ‘’ U 60 Takımı Kurucumuz Mehmet Emin KÖKSAL’ı da mezarı başında ziyaret ettik.  Tarsus İdman Yurdu Atkısını Tarsus İdman Yurdunun Fanatik Taraftarı Başkanımız Köksal’ın mezarına bıraktık . Bu İnceliğinden Dolayı T.İ Yurdu Başkanımız Sayın Ali İLK ‘e de Ayrıca Teşekkür Ederiz.’’ dedi.


U 60 TAKIMINDAN TARSUS İDMAN YURDUBAŞKANI SAYIN ALİ İLK E HAYIRLI OLSUN ZIYARETI..

U 60 Takımı Başkanı Nebih Maruf GÜNEŞLİ ‘’Yeni Başkan Sayın Ali İLK’ e Tarsus İdman Yurdu Bizim Göz Bebeğimiz, her Zaman Destek İçin Yanınızda Olacağız Dedi.

Başkan Ali İLK Ziyaret İçin Teşekkür Etti. Başkan İLK Zor Bir Dönemde Görevi Devir Aldıklarını Belirterek Dr.Haluk BOZDOGAN Bu Zor Dönemde Bizlere Sahip Çıktı Ve Takımı Kayyuma Göndermekten El Birliği İle Kurtardık. Takıma Maddi Ve Manevi Desteğini Esirgemeyen Belediye Başkanımız Dr.Haluk BOZDOĞAN a Teşekkür Ederim Dedi."GÜN TARSUS İDMAN YURDUNA SAHİP ÇIKMA GÜNÜ" dür Diyen İLK Tüm Tarsus Sevdalılarını Destek Olmaya Davet Etti. U 60 Takımına Ve Kurucumuz Mehmet Emin KÖKSAL a da Atkı Hediye Eden Başkan Ali İLKE Bu İnceliği den Dolayı Ayrıca Teşekkür Etti.


 

0 Yorumlar

Yorum Gönder