TARSUS’TA HUZUR VE GÜVEN BULUŞMASI

 

Huzurlu bir Tarsus için mahalle muhtarlarıyla buluşan Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir FİL, Benli Şehit Muhittin Kılıç Polis Merkezi Amirliği sorumluluk bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla Tarsus Polis evinde ve Fevzi Çakmak Polis Merkezi Amirliği sorumluluk bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla Fevzi Çakmak Polis Merkezi Amirliğinde bir araya geldi.

         Toplantılara, ilgili Polis Merkezi sorumluluk bölgesindeki mahalle muhtarları ile birlikte İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Latif TUFAN, Polis Merkezi Amirleri ve birim amirleri katıldı.

          Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir FİL, “Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek, huzur ve güven ortamının sağlanmasının, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin tesis edilebilmesinin, bize ulaşamayan vatandaşlarımıza ve sorunlarına siz değerli muhtarlarımızla ulaşılmasının ve sorunlarının çözülmesinin gayesindeyiz.” dedi. Tarsus’un huzurunu bozanların peşinde olduklarını, suçla ve suçluyla mücadele için 112 ihbar sisteminin, KADES ile UYUMA uygulamalarının etkin rol oynadığını belirten Ebubekir FİL, suçlularla mücadele etme hususunda en büyük destekçilerinin vatandaşlar olduğunu söyledi.

            Toplantıda, Fevzi Çakmak Polis Merkezi ve Benli Şehit Muhittin Kılıç Polis Merkezi Amirliği bölgesindeki genel güvenlik, asayiş ve güncel konular üzerinde değerlendirmeler yapılırken, mahalle muhtarlarının talepleri, mahallelerin sorunları dinlendi ve sorunlara çözüm geliştirilmesi yönünde fikir alış verişinde bulunuldu.

0 Yorumlar

Yorum Gönder