Barbaros Hayrettin Yarkın Kitabını imzaladı


 TARSUS HABER- Tarsus Kültür Parkında, dün  Kanser konusunun ve bu konuda yazılmış kitabın konuşulduğu bir etkinlik düzenlendi.

Tarsus’a ve Tarsuslulara 20 yıl hizmet etmiş olan Barbaros Hayrettin Yarkın yazdığı kitabının bütün gelirini Kanser hastalarının tedavisinde kullanılması amacıyla bağışladı.

Kitap gelirini Kanser Savaşçıları Derneğine bağışlamış olan Barbaros Hayrettin Yarkın ile “Kanser değil Yakamoz” adlı kitabının konuşulacağı İmza Günü ve Söyleşi Gerçekleştirildi..

    Tarsus Kent Konseyinden yapılan açıklamada “Konsey olarak Tarsus Belediyesinin katkıları ve Tarsus Beşiktaşlılar Derneğinin çabalarıyla gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte Barbaros Hayrettin YARKIN; Kanserin nasıl üstesinden gelinebileceğine dair konuları, bilimsel bilgi ile donanmış uzman

doktorlardan anlayıp öğrendiklerini, yaşadıklarını, yaptığı çeşitli araştırmalarla edindiği bilgileri bizlerle paylaştı.


Barbaros Hayrettin Yarkın'ın "Kanser Değil Yakamoz" isimli imza ve söyleşi programı ilgi gördü .

Tarsus Kent Konseyi önderliğinde Yazar Barbaros Hayrettin Yarkın'ın "Kanser Değil Yakamoz" isimli imza ve söyleşi programı Kültür Parkta yapıldı. Rtkinliğe Tarsus beledeiye başkanı Haluk Bozdoğan ve Çamlıyayla belediye başkanı İsmail Tepebağlı da katıldı.

Kitap geliri Kanser Savaşçıları Derneği'ne bagışlandı. Başkan Bozdoğan , Yarkına çiçek ve plaket vererek ''emeği geçenlere teşekkür ediyorum'' dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder