TARSUS HABER- Profesyonel liglerdeki tek temsilcimiz Tarsus İdman Yurdun sevilen isimlerinden ömrünü Tarsus İdman Yurduna adamış olan,yumurtacı lakaplı (Necati Pekmezkan- Sakallı Necati) hakkın rahmetine kavuştu.
Necati Pekmezkan- Sakallı Necati için Tarsus şehir mezarlığında tören yapıldı. Yine aynı yerde toprağa verildi.
Merhuma Allah'tan Rahmet Ailesine ve Sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
0 Yorumlar