TARSUS-HABER- Tarsus Türk Sanat Musikisi Dernegi başkanı Ahmet Deniz ‘4 Kasım 2021 perşembe günü Tarsus lu Şair Ümit Yaşar Oğuzcan ı anacağız'' dedi.
Deniz ''Tarsus Türk Sanat Musikisi Dernegi ADD ve Tarsus Belediyesinin desteğiyle Derneğimizin solislerin ve şiirlerinin seslendirilecegi Tarsus lu Şair Ümit Yaşar Oğuzcan ı anma programına tüm halkımızı bekliyoruz.’’ Dedi.
Yer Tarsus Nikah Salonu
Saat..18.30.
0 Yorumlar