TARSUS HABER- Tarsus Yeni Mahalle Sakinlerinden Suriye sınırında görev yapan Piyade Sözleşmeli Er Celal Esen vefat etti.
Esen bir süre önce görev yaptığı Suriye sınırında Rahatsızlandı . Bir haftadır yoğun bakımda tedavi gören Celal Esen, hastanedeki doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak şehit düştü . Tarsus'ta düzenlenecek cenaze namazından sonra İncirlikuyu mezarlığında toprağa verilecek. Şehidimizin Ailesine Ve tüm Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.
Ruhu Şaad Mekanı Cennet Olsun
0 Yorumlar