Bu kapsamda Tarsus İlçe İnsan Hakları Kurulunun tavsiye kararı üzerine Tarsus Kaymakamlığı tarafından 2020 yılı Mart ayında uygulamaya konulan Vatandaş Odaklı Yönetim Projesi kapsamında; İlk etapta Tarsus’ta vatandaşların yoğun hizmet aldığı Nüfus ve Tapu Sicil Müdürlüklerinden, 2021 Nisan ayından itibaren bu iki kuruma ek olarak Sosyal Güvenlik Merkezi , Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Şehitkerim ve Kızılmurat Vergi Daireleri de projeye dahil edilerek toplam 6 kurumdan hizmet alan 3475 vatandaşın memnuniyetleri ölçüldü.
Son İnsan Hakları Kurulu Toplantısında
Devlet Hastanesi Polikliniklerinden alınan hizmetlerde de vatandaş
memnuniyetinin ölçülmesine dair tavsiye kararı alındı.
0 Yorumlar