TARSUS TİCARET BORSASI ÜYE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

 

Üye ziyaretleri kapsamında edinilen fikirlerle ziyaret yolculuğuna devam eden Tarsus Ticaret Borsası , ziyaretler kapsamında üyelerinin sorunlarını dileklerini , tavsiyelerini dinliyor , birlikte hareket etmenin ekonomiye ve ticarete kazandıracağı fikirleri paylaşıyor. 

Borsa üyelerine gerçekleştirilen bu ziyaretler kapsamında Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ve Meclis Üyesi Nail Uçak, Titizler Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi - Celal Titiz Ve İlhan Titiz İle Beyaziler Toprak Mahsulleri Üretim İmalat Nakliye Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi – Mustafa Beyaziler'e ziyaretlerinde ticaret ve ekonomide yaşanan zorlu koşullara rağmen alım satımlarında gösterdikleri ekonomik katkıları, yatırım ve istihdamlarını arttırmaları nedeniyle de plaket takdim ettiler 

Tarsusun iki köklü firmasına gerçekleştirilen ziyarette genişleyen ticaret yelpazesi ile sektörlerinde profesyonelleşen Titizler Tarım ve Beyaziler Tarım , Tarsus'a olduğu kadar Çukurova bölgesine de hizmet vermektedir. 

Yeni yatırımları ile sektöründe rekabetçiliği tetikleyen, destekleyen üye firmalarımız hasat dönemi yaklaşan soya ve pamuk için hazırlıklara başladıklarını ifade ettikleri ziyarette; 

Titizler Tarımın temsilcisi İlhan Titiz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bölgede tarla tarımından bahçe tarımına doğru bir kayma olduğuna değindi. Titiz, “Borsamızın son yıllarda kentin ekonomisine ve ticaretine sağladığı katkılar hepimizce malum.” diyerek Borsanın olağan tüm güncel gelişmeleri iletişimin her türlü kanalını kullanarak üyelere ulaştırmada da başarılı olduklarını belirtti. 

Beyaziler Tarım temsilcisi Mustafa Beyaziler de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği görüşmede, bölge ve ülke'nin arz - talep dengesinin çok iyi takip edilmesi gerektiği ifadesinde bulundu. Beyaziler, "Borsamızın gerçekleştirdiği bu ziyaretlerden memnunuz. İkili ilişkilere önem veren borsamız ziyaretlerinde ve yıl içinde yapacakları faaliyetleri de anlatarak bizlerle beraber yol haritası oluşturuyor." dedi. 

Borsa olarak yapımına başlanan lisanslı depo hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Ali Seçer, lisanslı deponun tüm üyelerin hizmetinde olduğunu, yaklaşan sezon ile birlikte üyelerinin depolama ihtiyaçlarını karşılayacaklarını, bu hizmetten yararlanmalarını istedi. Borsanın her zaman hizmete hazır olduklarını belirttiği konuşmasında , ülke ekonomisine katkılarından ötürü Tarsus Ticaret Borsası olarak Titizler Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İle Beyaziler Toprak Mahsulleri Üretim İmalat Nakliye Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür etti. 

0 Yorumlar

Yorum Gönder