TARSUS EMNİYET MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ


 TARSUS HABER- Tarsus Emniyet Müdürü Ercan Elbir’in tayini çıktı. Tayin nedeniyle veda töreni düzenlendi.

Tarsus 'ta 2 yılı aşkın görev yapan ilçe Emniyet Müdürü Ercan Elbir’in Polis Başmüfettişi olarak Teftiş Kurulu Başkanlığına atanması nedeniyle mesai arkadaşları veda töreni düzenledi.

Onuruna düzenlenen programda konuşan İlçe Emniyet Elbir, “2 yılı aşkındır güzel Tarsus’ta görev yapmanın mutluluğunu yaşadım. Görev değişimi, bizim görevlerimizin kaçınılmaz bir parçasıdır. Önemli olan ayrıldığınız yerde neler bıraktınız, arkanızdan nasıl anılacaksınız. Görev yaptığım süre içerisinde emniyetimizde birlikte görev yaptığım mesai arkadaşlarımın ve Tarsus halkının desteğini görevim boyunca hep yanımda hissettim. Onur duydum, gurur duydum. Bana verilen görevi 2 yıl boyunca layıkıyla yapmaya çalıştım. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnanın ki bende bu ilçeyi çok sevdim buradaki arkadaşlarımdan ayrılmak çok zor olacak. Bu güzel ve anlamlı veda yemeğini tertipleyen arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Program sonunda Müdür Elbir’e günün anısına çiçek ve plaket verildi.

Veda programına İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı 2. Sınıf Emniyet Müdürü Deniz Ünsal, Başkomiser Aykut Türk, Başkomiser Seçkin Yıldızhan, Komiser Dilek Bulak Coşkun, rütbeli ve polis memurları katıldı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder