BAŞKAN BOZDOĞAN, BÜYÜKŞEHİR KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

 


Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

 Tarsus Belediyesi Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Bozdoğan, geçtiğimiz günlerde Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü görevine atanan Soner Yetgin’e görevinde başarılar diledi.

 Soner Yetgin’e iade-i ziyarette bulunan Başkan Haluk Bozdoğan, Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle, Tarsus Belediyesi ekiplerinin özellikle dezavantajlı mahallelerde gerçekleştirdikleri ortak temizlik çalışmalarının güzel sonuçlar verdiğini ve bundan sonra ki süreçte de birlikte faaliyetlerin süreceğini kaydetti.

 Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürü Soner Yetgin ise Başkan Bozdoğan’a ve Belediye Başkan yardımcılarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 Yetgin, “Başkanımız sayın Vahap Seçer öncülüğünde, sorumluluk alanımızdaki her noktaya en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisindeyiz. Son günlerde Tarsus Belediyesi ekipleriyle mahallelerimizde temizlik çalışması uyguluyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan memnun olmaları bizleri de mutlu ediyor. El birliği içerisinde daha güzel hizmetleri hayata geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

 Başkan Haluk Bozdoğan, Soner Yetgin’e kabartmalı Atatürk resmi hediye etti.

0 Yorumlar

Yorum Gönder