TÜRK DÜNYASI GAZETECİLER FEDERASYONU BAŞKANI BELEDİYEDE


 

TARSUS HABER- Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Demir Tarsus Belediye Başkanı Sayın Haluk Bozdoğan ile bir araya gelerek Türk Dünyası çalışmaları ile ilgili bilgi verirken belediye başkanı ise başarılı bulduğu çalışmalar nedeniyle Federasyona her zaman destek olma ve bir programın Tarsus'ta yapılma sözünü verdi.TDGF,'ye Atatürk portresi ve çeşitli sunumlarda bulundu. Bozdoğan ''Sayın başkana ve ekibine nazik davet ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz'' dedi.

TÜRK DÜNYASI GAZETECİLER FEDERASYONU

 GENEL BAŞKANI MENDERES DEMİR MEDYAD’DA

Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Menderes Demir Türk Dünyası ile ilgili yapılacak çalışmaların karara bağlanacağı yönetim toplantısını gerçekleştirdikten sonra  MEDYAD Basın Merkezimizde sohbette bulundu.

MEDYAD Başkanı Okan Çalışkan ‘’Tarsus'un Türk Dünyasına verdiği emeklerden ötürü sunduğu plaketi yönetim kurulu ve meslektaşlarım adına büyük bir onurla almanın mutluluğunu yaşadım.

Teşekkür ederiz’’ dedi.

TSO ZİYARETİ

Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Menderes Demir ayrıca TSO başkanı Ruhi Koçak'ı da ziyaret etti.

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....