GECE GÖRÜŞÜ GRUBU ÇAMLIYAYLA’DA SAHNE ALDI

 

MERSİN HABER/ Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Kurban Bayramı dolayısıyla il genelinde düzenlediği konserler tüm hızıyla sürüyor.

 Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında bayram boyunca; diğer ilçelerde olduğu gibi, Tarsus ve Çamlıyayla’da da müzisyenler ve gruplar sahne alıyor.

 Bayramın ikinci günü Çamlıyayla’da Zevzek Tepesi’nde gerçekleşen ve “Gece Görüşü” grubunun sahne aldığı konser coşku içerisinde geçti. Temiz havada, doğal ortamda gerçekleşen konserde iyi bir performans gösteren müzisyenlere, vatandaşlar oyunlarla ve alkışlarla eşlik ettiler.

 Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği konserde, genç müzisyenlerde gelen istekleri çevirmeyip seslendirerek, renkli görüntülerin yaşanmasını sağladılar.

 Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Bayram Konserleri’ kapsamında bayramın üçüncü gününe denk gelen 22 Temmuz Perşembe günü (bugün) yine Çamlıyayla Zevzek Tepesi’nde saat 19.30’da “Naba” sahne alacak.

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....