İKİ BAŞKAN EL ELE DOSTLUK MESAJI VERDİ


Tarsus Haber-  Tarsus İdmanyurdu kulüp Başkanı      Şahin  Kırbıyık ise konuşmasında “Göreve gelir gelmez büyük yürüyüşü başlattık. Tarsus İdmanyurdunun 100. yılında yani 1923’de bu takım süper ligde olacaktır. Taraftarımızın istediği Store mağazamızı açtık, tesisleri yeniledik. Yakında tesislerde de açılış yapacağız ve yeni sezona güçlü bir kadroyla girerek ligde başarılar elde edip üst liglere çıkacağız” diye konuştu.

Kırıyık, Kocamaz ve Bozdoğan’a plaket ve hediyeler vererek teşekkür etti. Açılışı müteakip taraftarlar TİY store mağazalarından TİY markalı ve orijinal lisanslı ürünlerden aldılar. TİY Store mağazalarında değişik desenlerde sarı lacivertli TİY armalı formalar, saatler, Tavlalar, Sivit formalar, Kolonyalar, cüzdanlar kupa bardak, kumbara,  hijyen ürünleri gibi birbirinden değişik ürünler satışa sunuldu.

Taraftarlar grupları ise  Şahin Kırbıyık ve Tarsus idmanyurdu lehine sloganlar attılar, meşaleler yakarak meydanı sarı lacivert dumanlara boyadılar.

Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....