EL SANATLARI KURSU İLE KENDİ TERAPİSTİNİZ OLUN...


Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu  ve Tarsus Belediyesi'nin desteği ile Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi'nde  "El  Sanatları Kursu" büyük ilgiyle devam ettiği bildirildi.

Emine Kuren'in haberine göre "El Sanatları Kursu'nda kursiyerler el sanatlarının farklı alanları ile tanışma fırsatı bulurken zihin ve kas koordinasyonu ile kendi kendilerini terapi ettikleri ifade edilen açıklama şöyle:

 "Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'nun Tarsus Belediyesi'nin desteği ile Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi'nde Tarsus Halk Eğitim Merkezi usta öğreticisi Fatma Beşen'in eğitmenliğinde düzenlediği 'El Sanatları Kursu'nda kursiyerler el sanatlarının farklı alanları ile tanışma fırsatı bulurken zihin ve kas koordinasyonu ile kendi kendilerini terapi etmiş oluyorlar. Yapılan araştırmalarda antidepresan etkisinin olduğu ve beynin yaşlanmasını önlediği sonucuna varılan 'El Sanatları Kursu'na hepinizi bekliyoruz. 'El Sanatları Kursu' ile kendi terapistiniz olmaya davet ediyoruz."


Haftanın Çok Okunanları

Tarsus haber, tarsus haberleri, tarsus son dakika, tarsus cinayet haberleri, tarsus trafik kazaları„ tarsus son dakika, mersin haber....