Toroslar'ın Yaylaları Parmakla Gösteriliyor


 Başkan Yılmaz; "Yaylalarımızda Sistemli Bir Şekilde Çalışıyoruz"

Toroslar Belediyesi, İlçenin Yüksek Kesimlerindeki Mahallelerde Gerçekleştirdiği Üst Yapı Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Yaz Aylarının Gelmesiyle Yayla Yollarının Kullanımının Daha da Artığını ve vatandaşların bu güzergahlarda sıkıntı yaşamamaları için sistemli bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Bu Kapsamda; Gözne, Çelebili, Avyagediği Ve Sadiye Mahalleleri'nde Yol Açım Ve Genişletme, Resul, Dalakderesi, Soğucak, Kayrakkeşli Ve Ayvagediği Mahalleleri'nde De Büz Boru Döşeme Çalışmaları Yaptı. Ekipler, Çalışmalarına Program  Dahilinde Devam Ediyor. 

"Ulaşılmaz Olarak Görülen Tüm Noktalara Ulaşımı Sağladık"

Başkan Yılmaz, İlçenin Yüksek Kesimlerinde Yeni Yerleşim Alanlarının Artmasına Paralel  Olarak Ulaşım Hizmetlerinin De Arttığına Dikkat Çekerek; "Toroslar Belediyesi Olarak Ulaşılmaz Olarak Görülen Tüm Noktalara Ulaşımı Sağladık" Dedi.

Başkan Yılmaz; "Dört Mevsim Yoğun İlgi Gören Yaylalarımızda Nüfus Yazın Daha Da Artıyor.  Yayla Sezonu Boyunca Vatandaşlarımızın Rahat Bir Tatil Geçirmeleri Amacıyla Çevre Temizlik Ve Bakım Çalışmalarımızın Yanında Yol Açma, Genişletme, Kilit Parke Yol, Bakım Ve Onarım Çalışmalarımızı Da Aralıksız Sürdürüyoruz. Yüksek Kesimlerde Bulunan Mahallelerimizde Daha Konforlu Ve Güvenli Bir Şekilde Ulaşımın Sağlanabilmesi İçin İhtiyaç Duyulan Ya Da Zamanla Tahrip Olmuş Yollarımızın Tamamını Elden Geçiriyoruz. Hedefimiz, Hemşehrilerimizin İhtiyaçlarını Ve Taleplerini En Kısa Zaman Dilimi İçerisinde Karşılamaktır" diye konuştu.

 

0 Yorumlar

Yorum Gönder