TARSUS TİCARET BORSASI BAŞKANI MURAT KAYA REGAİP KANDİLİNİ KUTLADI


Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, İslam âlemi olarak üç aylara ulaşmanın ve Regaip Kandilini idrak edecek olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, bu ulvi gün ve gecenin tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledi. 

 Başkan Murat Kaya, Perşembeyi Cumaya bağlayan gece kutlayacağımız Regaip Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, “İslam âlemi olarak Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi ve üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili'ne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Regaip Kandili, manevi dünyamızın bereket iklimine açılan kapısıdır. Bu mübarek günler vesilesiyle ülkemizin ve milletimizin bekası için gözünü bile kırpmadan şehadet şerbeti içen güvenlik güçlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize ve şehit ailelerimize hayırlı ve sağlıklı ömürler diliyorum. Borsa üyelerimiz başta olmak üzere Tarsuslu hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Regaip Kandili'ni ve üç aylarını kutluyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice kandillere kavuşmayı, Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum” İfadesine yer verdi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder