TARSUS İDMANYURDU PAZAR MAÇINI KAZANACAK GÜÇTEDİR

TARSUS HABER, TARSUS HABERLERİ

TFF 2. lig kırmızı grupta mücadele eden şehrimiz temsilcisi Tarsus İdmanyurdu, hafta arası mesaide bu gün, Rize’nin Pazarspor takımını konuk edecek.

TİY Basın sözcüsü ve kulüp ikinci başkanı Hakan Canan Can, ligin ikinci yarısına bazı şanssızlıklarla girdiklerini ve ikinci yarının ilk deplasman maçında Vanspor FK takımını yenildiklerini, bunun üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Can “İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapamadık. Ancak  ikinci maçımızda rakip Pazarsporu mutlaka yeneceğiz. Pazarsporu ilk yarıda deplasmanda 3-1 yenmiştik. Rövanşta da galip geleceğiz ve Van yenilgisini telafi edeceğiz” dedi.

Transfer tahtasının açıldığını ve bazı oyuncular alındığını belirten Can “Takımımızın  geleceği açısından önemli kararlar alıyoruz. Transfer yasağı kalktı, 3-4 yeni oyuncu kadromuza alındı. İlk yarıya göre bundan sonra daha başyarılı sornuçlar alarak play off şansımızı devam ettireceğiz. Şimdi gözümüzü 3 Şubat 2021 Çarşamba günü Tarsus Şehir stadında oynayacağımız Pazarspor maçına çevirdik. teknik direktörümüz Ergün Penbe yönetiminde hazırlıklarımızı tamamladık. Tek hedefimiz üç puan almak ve güzel futbol oynamak. Teknik  heyete ve oyuncularımıza güveniyoruz. Bizlere her zaman destek veren Belediye başkanımız Haluk Bozdoğan’a,TİY kulüp başkanı Serhat Servet Dövenci ile yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

TİY-Pazarspor maçı bugün saat 13.00’de Tarsus şehir stadında seyircisiz olarak oynanacak. B umaç öncesi Tarsus İdmanyurdu 27 puanla 11. sırada yer alıyor.


0 Yorumlar

Yorum Gönder