TARSUS HABERLERİ
Tarsus
İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, balık ölümlerinin nedenini belirlemek
için sudan ve ölü balıklardan numune alarak, incelenmek üzere laboratuvara
götürdü.
Egemen ve Kulak mahalleleri arasından geçen Berdan Çayı'nda binlerce balık telef oldu. Durumu fark eden vatandaşlar, balık ölümlerini yetkililere bildirdi. Bunun üzerine bölgeye gelen İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Su Ürünleri Mühendisliği ekipleri, incelemede bulundu. Ekipler, sudan ve telef olan balıklardan örnekler alarak incelemek üzere laboratuvara götürdü.
0 Yorumlar