TARSUS İDMANYURDU ANTALYA’DA KAMPA GİRDİ2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Tarsus İdmanyurdu sezonun 2. yarısı hazırlıkları için önceki gün Antalya’da kampa girdi. Manavgat’ın Side bölgesinde bulunan Linda Resort Hotel’de başlayan hazırlık kampına Teknik Direktör Ergün Penbe’nin raporu dahilinde 22 oyuncu götürüldü. 

11 gün sürecek olan kampta Barış Türkmen, Anıl Demir, Kaplan Tekin, Aytaç Öden, Alperen Pak, Ferhat Duman , Nurullah Kaya, İbrahim Hırçın , Burak Serez, Onur Şirin ,Cem Aktaş, Ahmet Furkan Özcan, Furkan Çetinkaya, Abdulsamed Karnucu, Mertcan Çam, Suat Kaya, Atilla Yıldırım ,Sefa Durmuş ,Asım Hamzaçebi, Samet Eker,Mahsun Gedikoğlu ve Ender Yıldırım yer alıyor. Bu arada Antalya’ya sakatlığı bulunan Mert Temizkan doktorların tavsiyesi üzerine götürülmedi. 

Kamp süresince 3 hazırlık maçı yapılması planlanırken, Tarsus İdmanyurdu 27 Ocak’ta ikinci yarının ilk haftasında Vanspor ile yapacağı maça kadar günde çift idman gerçekleştirecek. TİY Yönetim kurulu kararınca, Başkan Yardımcıları Akın Dirgen ve Önder Erdoğan kamp süresince Antalya’da bulunarak takımın işleyişi hakkında rapor hazırlayacak ve organizasyonları yürütecek.

0 Yorumlar

Yorum Gönder