KEMALPAŞA SANAYİ ÇARŞISINDA ASFALT ÇALIŞMASI


KEMALPAŞA MAHALLESİ’NDE VE
KEMALPAŞA SANAYİ ÇARŞISINDA ASFALT ÇALIŞMASI
Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü yol bakım ve onarım ekipleri, Tarsus kent merkezinde bulunan cadde ve bulvarlarda bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.
 
Büyükşehir ekipleri Tarsus Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan ve Kemalpaşa Sanayi çarşısı içerisinden geçen Gazneliler Caddesi üzerinde ki yıpranan bölümleri kaldırarak sıcak asfaltla yamalama çalışması gerçekleştirdi.
 
Bölgede yapılan çalışmalar kapsamında Tarsus Şelalesi’ni eski Ankara yoluna bağlayan Mimar Sinan Bulvarı üzerinde de çöken veya yıpranan noktalar Büyükşehir ekipleri tarafından açılarak zemin güçlendirmesinin ardından sıcak asfaltla kaplanmaya başladı.
 
Büyükşehir ekipleri ayrıca Tarsus merkezde yer alan Akşemsettin, Ergenekon ve Kırklarsırtı mahallelerinde de cadde ve bulvarların muhtelif noktalarında yıpranan bölümlerine sıcak asfaltla bakım çalışması gerçekleştirdi.
 
Ekiplerin, Tarsus-Çamlıyayla yolu Konak bölgesindeki kavşak çalışması ile Şahin Mahallesi 3217 sokaktaki asfalt öncesi zemin hazırlık çalışmaları da sürüyor

0 Yorumlar

Yorum Gönder