Tarsuslular Derneği Kadın Komisyonun ilk etkinliği "KISIR GÜNÜ" Ankara'nın müthiş soğuna rağmen
katılan hemşehrilerimiz ve öğrenciler ile birlikte gerçekleşti.
TADER Yönetim Kurulu Adına Semih ÖZSU ‘ Kısır gerçekten Tarsuslular'ın damak tadına uygun ve çok güzel olmuştu. Emeği geçen komisyon üyelerimizin ellerine sağlık. Öğrencilerimizin beklentileri ile ilgili verimli sohbetlerin yapıldığı toplantı bir başka etkinlikte buluşmak üzere son buldu. Katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. ‘ dedi.
0 Yorumlar