BAŞKAN TUNA; “BU KENTİ SEVGİYLE BÜYÜTECEĞİZ”


Mezitli İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşan Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna; “Bu kent bizi seviyor, biz de bu kenti seviyoruz.Mersinimizi; çocuğuyla, genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
 Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle esnaf ve vatandaşlara kırmızı gül dağıtarak, sevgililer gününü kutladı.
Başkan Tuna’nın, Mezitli İlçesi’nde gerçekleştirdiği  esnaf ziyaretine, Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan da eşlik etti.
            Her iki başkan adayının da eşlerinin hazır bulunduğu esnaf gezisine, kadınlar yoğun ilgi gösterdi.
Vatandaşlardan Cumhur İttifakına destek isteyen Başkan Tuna; “Buradaki sevgiden görüyoruz ki gönüller hazır.Bu kenti sevgiyle büyüteceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi sevgi tohumları ekeceğiz, sevgi çınarları büyüsün, gölgesinde de çocuklarımız birlik ve beraberlik içerisinde yaşasın diye. İnsanlarımızı kaynaştıran yanımızla, hasımları hısım yapacağız diyen tavrımızla 15 yıldır Toroslarımızda bunu ciddi oranda başardık. Şimdi de Büyükşehir ölçeğinde, 15 bin 853 kilometrekarelik alanda, bir milyon 816 bin insanımızın yaşadığı Mersinimizde başaracağız.Mersin’de eskiden var olan özel değerleri, birlikte olma kültürünü gün yüzüne çıkaracağız.Bu vesileyle tüm Mersin halkımızın 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutluyorum” dedi.


0 Yorumlar

Yorum Gönder