TARSUS’TA MİLLİ PİYANGOYA ŞİMDİDEN BÜYÜK İLGİ VAR


Tarsus'ta 1937 yılından bu yana halkımıza hizmet  veren Uğurlu Seher Gişesi, yılbaşı biletlerini getirerek halkımıza sunmaya başladı.

Seher Kırtasiye ve Seher gişesi sizlere yılbaşında da şans dağıtacak.  Selçuk Togo “Milli Piyango bu yılbaşında büyük ikramiye veriyor. Tam bilet 70 TL, yarım 35, çeyrek bilet 17.5 TL den satılıyor” dedi.
BÜYÜK İKRAMİYE 70 MİLYON TL
Milli Piyango yılbaşını bekleyenlerin en önemli hayallerinden birisi olan biletleri satışa devam ediyor. Milli piyango özel çekilişi ile ilgili detaylar belli oldu.
Milli piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye miktarı yine dudak uçuklatacak ve hayalleri zorlayacak bir miktar oldu. Bu hayale kavuşabilmek için biletlere ödenmesi gereken çeyrek, yarım ve tam bilet fiyatları da açıklandı. Ayrıca milli piyango biletlerinin satışa çıkacağı tarihte açıklandı.
Tüm dünyada ve ülkemizde, Tarsus’ta yılbaşı akşamlarının büyük eğlencesi ve herkese milyoner olma hayali kurduran üzerine filmler çekilen milli piyango yılbaşı büyük çekilişine artık kısa süre kaldı. Yeni yılın ilk dakikalarında çekilecek yılbaşı çekilişi için biletler önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.
Günlerce merakla beklenen Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi belli oldu. Milyonların hayalini kurduğu büyük ikramiye yılbaşı akşamı sahibini bulacak. 31 Aralık 2018  gecesi Yılbaşı Çekilişi Sonuçları ve büyük ikramiye dışındaki diğer milyonluk çekilişler ve en küçük kazanım olan amorti sonuçları da Milli Piyango İdaresi tarafından sıralı tam liste olarak yayınlanacak.
Milli Piyango bilet sorgulama işlemi ile 2019 yılbaşı çekiliş sonuçları bilgisini öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarını yapabilir..
2018 yılını uğurlamaya kısa bir süre kaldı. Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 70 milyon lira olarak belirlendi. Çekiliş kapsamında verilecek toplam ikramiye tutarı ise 390 milyon 910 bin lira olacak.
 Milli Piyango yılbaşı çekilişinin bilet fiyatlarına bakacak olursak, tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet 17,5 liradan satılacak. 31 Aralık 2018'de yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek.
 Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 70 milyon lira, en küçüğü ise 70 lira olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.
 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi kapsamında ödenecek toplam ikramiye tutarı ise 390 milyon 910 bin lira olacak. Tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet de 17,5 liradan satılacak. Yılbaşı özel çekiliş biletleri, 29 Kasım 2018 Perşembe gününden itibaren piyasaya sürülecek.
 29 Temmuz 2018 çekilişinden geçerli olmak üzere Milli Piyango biletlerinin sayısal oyun bayilerinden de satışına başlandı. Vatandaşlar yılbaşı özel çekilişinde, seyyar ve sabit bayilerden geleneksel olarak basılı Milli Piyango biletlerini alabilecekleri gibi, yurt çapında sayıları 5 bini bulan sayısal oyun bayilerindeki oyun makinelerinden de temin edebilirler.

0 Yorumlar

Yorum Gönder