TARSUS TİCARET BORSASI YILIN SON MECLİS TOPLANTISINI YAPTI


Tarsus Ticaret Borsası’nın 2018 yılı son Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin meclis üyeleri tarafından kabul edildiği toplantıda, Meclis Başkanı Ekincioğlu ve  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya Tarsus'un düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümünü kutladılar.

Başkan Murat Kaya 2018 yılının değerlendirmesini içeren Borsa'nın yapmış olduğu ve yapacağı faaliyetler hakkında meclise üyelerine bilgi verdi.
Başkan Murat Kaya, bir yıl boyunca özverili bir şekilde çalışan meclis üyelerine, kurul ve komisyon üyeleri ile personellere teşekkür ederek," Borsa'nın güvenilir, kaliteli bir şekilde hizmet verebilmesi, üyelerin ihtiyacı ve gelişmesi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürebilmesi, bizlerin düzenli ve sistemli bir şekilde çalışması ile mümkündür. Dolayısıyla gücümüzün kaynağı üyelerimizden gelen öneriler, talepler, şikayetler doğrultusunda bizler de bölgemize en iyiyi yapmaya gayret ediyoruz.

Aralık ayı Borsa meclisinde, görüşülerek karar bağlanan gündem maddelerinin ardından Meclis Başkanı Ekincioğlu, "Tarsus'un geleceği için hayata geçirdiğimiz çalışmalarda bizlerle birlikte olan üyelerimize, meclisimize, kurullarımıza, komisyonlarımıza ve personellerimize Borsamız ve kentimiz adına değer kattıkları için çok teşekkür ediyorum. Ülkemiz, şehrimiz için önümüzdeki yıl üretim, bereket yılı olsun " temennisinde bulundu.

0 Yorumlar

Yorum Gönder