CHP MERSİN B.ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI SERDAL KUYUCUOĞLU’NDAN KAMUOYUNA DUYURUCHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan a. adayı  Serdal Kuyucuoğlu, CHP ve İyi Partinin  ittifak kurarak Mersin’den Burhanettin Kocamaz’ı  aday göstereceği haberlerinin asparagas olduğunu söyledi.
Kuyucuoğlu, yaptığı yazılı açıklamada bu dedikodunun kaynağının kendisine kapı arayan Kocamaz’ın ve etrafındaki bir avuç menfaatçi kişilerin çıkarlarını nasıl devam ettirebileceklerine dair yaptıkları bir proje olduğunu ifade derek ’’ Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına MHP’li Belediye Başkanı, partisinin tekrar aday göstermediği Burhanettin Kocamaz’ın, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti ile ittifak kurarak aday göstereceği haberi tamamen masa başında hazırlanmış bir asparagas haberdir. 
Olayda adı geçen Cumhuriyet Halk Partisi yetkilileriyle yaptığım görüşmelere dayanarak söylüyorum ki: “BÖYLE BİR GÖRÜŞME VE YAKLAŞIM YOKTUR.” Dedikodunun tek kaynağı, kendisine kapı arayan Kocamaz’ın ve etrafındaki bir avuç menfaatçi kişilerin çıkarlarını nasıl devam ettirebileceklerine dair yaptıkları bir projedir, onların bir hayalidir.
Cumhuriyet Halk Partisi MERSİN’İ KAZANACAKTIR. Menfaat şebekelerini tasfiye edecektir.
Mersin’i; Partim Cumhuriyet Halk Partisinin, arkadaşlarımın vefakarlığı, fedakarlığı, çalışkanlığı ve emeği ile kazanacağım, KAZANACAĞIZ…
Mersin’de elini sıkmadık, yüreğine dokunmadık seçmen bırakmama hedefimize ilerlemeye devam ediyoruz. Her gün sabahın erken saatlerinde şevkle, heyecanla yola çıkıyoruz. Mersinimizin, yurttaşlarımızın her sorununa çözüm aramaya, yetişmeye çalışıyoruz.
31 Martakşamı Mersin Büyükşehir Belediyesini kazanarak, başarılı olarak Genel Başkanımızın huzuruna çıkacağız. HERKES BUNU BÖYLE BİLSİN…
Aklımızla, sevgimizle, bilgimizle, gayretimiz ve emeğimizle KAZANACAĞIZ.’’ Dedi.


0 Yorumlar

Yorum Gönder