TARSUS MANİSA’YI 3 GOLLE GEÇTİ


2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Tarsus İdmanyurdu, sahasında Manisa Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 yenerek çıkışını sürdürdü.

Şehir stadındaki maçı Cihan Aydın ve Barış Çardaklı, Aykut Onar yönetti. Tarsus idmanyurdunun atak ve kazanma hırsı ile dolu olduğu maçta  Tarsus idmanyurdunun ilk golü 18. Dakikada  Muhammed Samet Karakoç’tan geldi..  Daha sonra dakikalar 28’i gösterirken gelişen TİY atağında bu kez Yasin takımımıza ikinci golünü kazandırdı ve ilk yarı 2-0 takımımızın lehine sona erdi.

2. YARI
İkinci  yarı da da atak oynayan Tarsus İdmanyurdu 76. Dakikada  yine Muhammet Samet Karakoç ile bir gol daha kazandı ve durum 3-0 oldu. Bu golün hemen ardından gelişen konuk takım adağında Manisa ekibi 78. Dakikada Artun ile bir gol bulup skoru 3-1 yaptı. Maçta başka gol olmayınca Tarsus İdmanyurdu karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı ve haftayı üç puanla kapattı. Bu sonuçta takımımızın puanı da  8 den 11’e çıktı. TİY bu sonuçla puan cetvelinde bir basamak yükselip 4. Sırada 3. Sıraya çıktı.
Tarsus İdman Yurdu, Manisa karşısında Barış , Abdurrahman Canlı , Yasin (Gökhan dk. 89 ?), Okan , Nurullah , Yılmaz (Mustafa dk. 73 ), Emir , Yasin  (Abdullah dk. 58 ), Muhammet  Samed , Sefa , Cemil  ile mücadele etti.
0 Yorumlar

Yorum Gönder