TİY YENİ YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTITarsus İdman Yurdu Spor Kulübünün 5 Temmuz Perşembe günü yapılan genel kurulundan sonra Eyüphan Eyüboğlu’nun başkanlığında toplanan yeni yönetim görev dağılımını yaptı.

Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Eyüphan Eyüboğlu, As Başkanlığa Fatih Yıldırım, 2.Başkanlığa (Teknik) Yemliha Yıldırım, 2. Başkanlığa (Mali) Savaş Dalkürek, 2. Başkanlığa (sosyal)Ramazan Alıcı, 2. Başkanlığa (idari) Ramazan Bozdağ, Genel Sekreterliğe Emre Geçim, Basın Sözcülüğüne Hakan Canan Can, Alt Yapı Sorumluluğuna Olcay Başer, Kulüp İdari Amirliğine Özkan Arıdağ, Muhasip Üyeliğe’de Mehmet Ali Tanışık, üyeliklere de Mahmut Şahin, Onur Bilgen, Ziya
Kenger ve Volkan Topal getirilmiştir.

Cumhuriyetimizle yaşıt olan kulübümüzün görev dağılımından sonra Kulüp adına bir açıklama yapan Basın Sözcüsü Hakan Canan Can,İç transferde teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda 11 futbolcumuzla tekrar anlaştıklarını dış transferde ise dün itibariyle yoğun bir şekilde transfer görüşmelerine başladıklarını 2018-2019 sezonunda Kırmızı gurupta mücadele edecek takımızı Belediye Başkanımız Şevket Can’ın destekleriyle ve Kulüp Başkanımız   Eyüphan Eyüboğlu’nun bilgi ve tecrübeleriyle imkanlar doğrultusunda en iyi yere taşımayı hedeflediklerini belirtti.

0 Yorumlar

Yorum Gönder