TARSUS İDMAN YURDU YÖNETİMİNDEN BAŞKAN CAN'A ZİYARETTFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek Tarsus İdman Yurdu'nun yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Şevket Can'ı ziyaret ettiler.

Yeni sezonda Tarsus İdman Yurdu’na başarılar dileyen Belediye Başkanı Şevket Can, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Tarsus İdman Yurdu'nun kentin ortak paydası olduğunu ifade eden Başkan Can, "Hem şehrimize hem kulübümüze hayırlı olsun. Burada bulunan arkadaşlarımızla inşallah güzel bir birliktelik ile şehrimizin ve Mersin’imizin iki güzide takımının güzel bir şekilde iyi bir yerlere gelmesini, daha üst liglere çıkmalarını Allah nasip etsin diyorum. Belediye olarak 1994’ten bu tarafa Sayın Başkanımız Burhanettin Bey şehrimizin takımına sahip çıktı, bizde Başkanımızın bırakmış olduğu yerden devam ediyoruz. Belediye olarak biz üzerimize düşeni yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz.  Tarsus’ta Siyasi görüşü ne olursa olsun nereli olursa olsun hepimizin ortak sevinci Tarsus İdman Yurdu olmuştur. Bu vesile ile bu güne kadar spor kulübümüze emeği geçen, hakkın rahmetine kavuşmuş olan kulüp başkanlarımızı, yöneticilerimizi, futbolcularımızı rahmet ve şükranla anıyorum. Tarsus Belediyesi olarak sizlerin yanındayız, şehrimizi seviyoruz, sizlerde hepiniz birbirinizden değerlisiniz, hayırlı ve uğurlu olsun yüreğimiz ve gönlümüz sizinle. İnşallah yeni bir kan, yeni bir heyecanla, canla başla şehrimizin takımını güzel bir şekilde, sizlere yakışanı yapacağınıza inanıyorum" dedi.
Bu sezon, Tarsus İdman Yurdu’nun 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edeceklerini belirten Kulüp Başkanı Eyüphan Eyüboğlu, Başkan Can'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Eyüboğlu, "Bize verdiğiniz destek için Allah razı olsun, çok teşekkür ediyoruz. Sizin desteğinizle yola çıktık, buna layık olabilmek için iyi bir takım yapıp, tribünde inşallah herkesi mutlu ederiz. Tarsus’u mutlu ederiz. Aldığımız görevi en iyi şekilde yapacağımızdan emin olun. Sizin desteğinizi her zaman yanımızda, arkamızda hissediyoruz,  hep birlikte iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Teşekkür ediyorum, sağolun” şeklinde konuştu.
Eyüphan Eyüboğlu, başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Başkan Can'a çiçek ve Tarsus İdman Yurdu bayrağı hediye etti.

0 Yorumlar

Yorum Gönder