BAŞKAN CAN, “SEÇİM SONUÇLARI ÜLKEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke geleceğine yön vermeye devam ettiğini söyledi.
24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinin ardından bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Şevket Can, “24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemize ve memleketimize hayırlı olacağına inancımız sonsuzdur. Cumhur ittifakına teveccüh gösteren aziz milletimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı olarak seçmiştir. Kendisine ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Cumhur ittifakının zaferinde ve ülke geleceğinin şekillenmesinde Milliyetçi Hareketin ne kadar kritik öneme sahip olduğunu bu seçimler bir kez daha göstermiştir. Anketlerde MHP’yi baraj altında gösterenler hüsrana uğramışlardır. Türk Milletinin kutlu iradesi Milliyetçi Harekete çok kritik görevler yüklemiştir. Milliyetçi hareketin milletvekilleri bu kutlu misyonun ve sorumluluğun farkında ülke geleceğine yön vermeye devam edeceklerdir’’
BİLGE LİDER, KUTLU DAVA ADAMI SAYIN DR. DEVLET BAHÇELİ
Başkan Can, “Bugün hainlerin tuzaklarını boşa çıkaran bu seçim zaferinin ardında şüphesiz bilge liderimizin ülke gidişatına yapmış olduğu kritik dokunuşlara ayrı bir parantez açmamız gerekir. Bilge lider ve kutlu dava adamı genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli alınan erken seçim kararında ve Milliyetçi Hareketi konumlandırdığı noktaların ne kadar kritik ve önemli olduğunu seçim sonuçlarına bakınca idrak ediyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin. Ve kutlu yolunda Allah O’nun hep yanında olsun korusun. Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi münasebetiyle tebrik ediyorum. Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder