ADAYMIŞ GİBİ SAHADA ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORAK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Tamer Erdoğan 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday listesinde gösterilmedi. Erdoğan buna rağmen 24 Haziran seçimleri öncesi seçim bölgesi Mersin Tarsus’ta partili teşkilatlarla birlikte çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
“2023 HEDEFLERİNE ÜLKE OLARAK ULAŞACAĞIZ”
Seçim çalışmalarına Tarsusun her noktasında devam eden ve Ak Parti Milletvekili adayları ile teşkilatlarına güç veren Tamer Erdoğan “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşacağız, bu kapsamda gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güçlü millet, güçlü Türkiye ve güçlü meclis için 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır. Bu seçimler bizim, çocuklarımızın ve bizden sonra gelecek olan kuşaklar için oldukça önemli bir seçim. Bu seçimde iyi düşünüp iyi tartmalıyız. Ülkemizin geleceğini bu seçimler belirleyecektir. 24 Haziran‘da yapacağımız tercih bir Türkiye tercihidir. Bir siyasi partiyi tercih etmekten ziyade, geleceğimizi tercih edeceğiz. Bu nedenle siz değerli vatandaşlarımızın destekleri bizler için çok önemlidir” şeklinde konuştu.
“HEP BİRLİKTE İKİNCİ BİR BAYRAM YAŞAMAK İÇİN YOLLARDAYIZ”
24 Haziran tarihinde de ikinci bayramı hep birlikte yaşayacaklarını ifade eden Tamer Erdoğan , “AK Parti seçim startını verdiği andan itibaren tüm kademeleriyle teşkilatlarıyla, milletvekili adaylarıyla, eskileriyle, sahadayız, çalışıyoruz. Bizim gördüğümüz şu; vatandaşlarımız ülkemiz ve etrafında oynanan oyunun farkında. Milletimiz, ülkemiz üzerinde kurulmaya çalışılan kumpasları sandıkta bozacaktır. Buna olan inancımız tamdır. Seçim gezilerimizde de vatandaşlarımızın cumhurbaşkanımıza ve partimize verdiği katkıyı görmekte son derece memnun etmekte. Ben inanıyorum ki her zaman olduğu gibi en güçlü desteklerin başında Mersinimiz Tarsusumuz İstikrar ve İstikbal için devam diyecektir” dedi.


0 Yorumlar

Yorum Gönder