BAŞKAN CAN, “ŞAMPİYONLUK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPIYORUZ”


BAŞKAN CAN, 30 OTOBÜS, 5 BİN BAYRAK VE FORMA HAZIRLATTI
 Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus İdman Yurdu’nun şampiyon olması için adeta seferberlik başlattı.
30 otobüs, yaklaşık 5 bin adet bayrak ve forma hazırlatan Belediye Başkanı Şevket Can, final maçında gülen taraf olacaklarını söyledi.
23 Mayıs 2018 Çarşamba saat:16.00’da Ankara'da oynanacak olan 2.Lig yükselme final maçında Tarsus İdman Yurdu, Kızılcabölükspor’la karşılaşacak.
Kritik maç öncesi adeta seferberlik başlatan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, başarı için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Başkan Can, “Tarsus İdman Yurdumuzun 23 Mayıs Çarşamba günü saat 16:00’da Ankara Osmanlı Stadyumu’nda Kızılcabölükspor ile oynanacak olduğu final maçı için bütün hazırlıklar tamam.  Tarsus tek yürek oldu, hedefe kilitlendi. 2’nci lig için çarpıyor kalbimiz. Tabi ki final heyecanı atmosferi zordur. Konsantrasyonumuzu bozmadan disiplinli bir şekilde kendimiz gibi oynarsak inşallah hedefimize varacağız. Takımımızın yanında tek yürek Ankara’da olacağız. Takımımıza destek vermek üzere gidecek taraftarlarımız için 30 otobüs ayarladık. İnşallah çok arzuladığımız 2’nci lig vizesini almış olarak şehrimize döneceğiz. Bütün hemşerilerimizi Ankara’daki bu hayati maçta takımımızın yanında olmaya çağırıyorum” dedi.
Özlenen şampiyonluğa bir adım kaldığını belirten Başkan Can, Tarsus olarak kenetleneceklerini, Ankara’dan gülen taraf olacaklarına inandıklarını söyledi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder