SEMİH ÖZSU YENİDEN TADER BAŞKANI SEÇİLDİAnkara Tarsuslular Derneği (TADER)'in 1.Olağanüstü Genel Kurulunu 21 Nisan 2018 günü gerçekleştirildi.
 Divan Başkanlığını TÜED Genel Başkanı  Kazım ERGÜN, Divan Başkan Yardımcılığını TÜED Genel.Mali Sekreteri  Ömer Kurnaz ve Tarsus Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı   Erdoğan Yalçın Divan Katip Üyeliklerini ise   Bahattin GÜLGÖR ve  Av.Osman Yıldız Divan heyetinde görev aldı.
Semih Özsu “Ankara ve Tarsus'tan gelen çok değerli hemşehrilerimizin katılımlarıyla olağanüstü kurulumuzu gerçekleştirdik.Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran değerli hemşehrilerimize şahsım ve yönetim kurulumuza seçilen arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. ''Hep birlikte Tarsus İçin El Ele'' sloganımızla yeniden çıktığımız bu yolda,bizlere güvenerek destek olan ve TADER'in yönetiminde görev almamızı sağlayan Saygıdeğer üyelerimize de çok teşekkür ediyoruz. Güvenlerine layık olmak için çok çalışacağız. Sağlık sorunları nedeniyle görevini kendi isteğiyle bırakan Başkanımız Sn. Ali Fuat ULAY'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında sağlık ve huzur diliyorum.” Dedi.

TADER Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri
TADER ASIL YÖNETİM KURULU

Semih Özsu Genel Başkan
Mehmet Ali Özışık Genel Sekreter
Halil İbrahim Doğanay Genel Mali Sekreter
Aykut Yıdırım Yönetim Kurulu Üyesi
Dr.Bora Togo Yönetim Kurulu Üyesi
Doç.Dr. Deniz Ulaş Yönetim Kurulu Üyesi
Erdal Uyan Yönetim Kurulu Üyesi
Hakan Dülkar Yönetim Kurulu Üyesi
Özlem Dirik Yönetim Kurulu Üyesi

Tader Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri
İbrahim Genç
Ahmet Çopur
Nevin Turan
Uğurcan Karpuzoğlu
Akın Yıldırım
Huma Karabulut
Ali Doğru
Memiş Gökçel
Eyyüp İbiş

Denetim Kurulu Asıl
Mehmet Tuncer
Mustafa Çömez
Sedat Uluğ
Denetim Kurulu Yedek
Bilal Bolat
Cumali Yıldırım
Aycan Özışık


0 Yorumlar

Yorum Gönder