İYİ PARTİ TARSUS İLÇE TEŞKİLATI, ANKARA’DA 1. KURULTAYA KATILDI1 Nisan tarihinde Ankara’da yapılan İyi Parti kurultayına Tarsus İlçe Başkanı M. Tekin Çelik  ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.
 Özel tahsis edilen minibüslerle ve kendi imkanlarıyla Ankara’daki kurultaya giden Tarsus’lulardan  bazıları ise özel otomobilleri ile gidiş geliş yaptı.
Pazar günü İYİ Parti 1. Olağanüstü Kurultayı Ankara Spor Salonu'nda yapılırken binlerce kişi salonun dolu olması nedeniyle Atatürk Spor salonunun bahçesine kurulan büyük ekrandan kurultayı takip etti.
 Türkiye’nin dört bir yanından, olduğu gibi Tarsus’tan da insanlar otobüslerle, minibüslerle Ankara’ya giderken, Partinin gücü de ilk kez böylesine bir atmosferde gözler önüne serilmiş oldu.
Genel başkan  Akşener, tek aday olarak seçimlere katıldı. Genel Başkan Meral Akşener bu kurultayda yeniden genel başkan seçildi. 1071 delegenin imzası ile başlayan kongrede tek aday olan Meral Akşener 1060 oyla yeniden genel başkan seçilerek bir anlamda seçim startını da vermiş oldu.
Tarsus İlçe Başkanı M. Tekin Çelik  , yeni seçilen genel merkez yöneticileri ile  genel başkan Akşener’i kutladı ve seçimler için hazırlıklara hız vereceklerini söyledi.

0 Yorumlar

Yorum Gönder