İYİ PARTİ MERSİN TEŞKİLATI’NI KURDU VE İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADIÇalışmalarına son hızla devam eden İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı, İl ve İlçe Teşkilatlarını ve Kurucular Kurulu’nu hızlı bir şekilde kurduktan sonra, Mersin’in 13 İlçe’sinde 1. Olağan Kongrelerini halkın yoğun katılımıyla gerçekleştirilerek tamamladı. 4 Mart 2018 tarihinde olacak olan İYİ Parti Mersin İli 1. Olağan Kongresi’ne geri sayım başladı.
İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı İlçelerin Kongreleri Sonrası Ziyaretlerine Hızlı Bir Şekilde Devam Ediyor.
Mersin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Sayın Talat DİNÇER’i, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Başkanı Sayın Halil DEVEDEN’i, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Veysel SARI’yı makamlarında ziyaret eden İYİ Parti Mersin  İl Yönetimi’nin gerçekleştirdikleri temaslar olumlu geçti.
Temaslarda İYİ Parti’nin kuruluş amacını, misyonunu ve hayata geçirilecek projelerini anlatan İYİ Parti Mersin İl Başkanı Dr. Sayın İbrahim ÖZEL, İYİ Parti’nin Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda cesurlar hareketi ve kadınlar hareketi olduğunu, herkesi  kucaklayan yapısıyla, doğru ve dürüst siyasetle, milli varlık ve değerleri koruyarak yola çıktıklarını vurgulayarak, karşılıklı istişarelerde bulundu.
Ayrıca Özgecan ASLAN’ın ölümünün 3. sene-i devriyesinde, Özgecan ASLAN’ın annesi Songül ASLAN ve babası Mehmet ASLAN’ı evlerinde ziyaret ederek Özgecan ASLAN’ı anan İYİ Parti Mersin İl Yönetimi, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER’in de bir anne ve bir kadın olarak kadına şiddetin, tacizin ve tecavüzün son bulması için tüm gücüyle mücadele edeceğinin mesajını ilettiler.

0 Yorumlar

Yorum Gönder